Az UEFA BL labdarúgás első csoportmérkőzéseinek közvetítései és eredményei:
A bajnokok ligája első csoportmérkőzéseit 2009. szeptember 15-16.-án játsszák le.
Az eredmények a bejegyzés alján találhatóak meg.
2009. szeptember 15.-én lejátszásra kerülő meccsek:
Juventus – FC Girondins de Bordeaux
olasz – francia
Helyszín: Olaszország, Torino
Stadion: Stadio Olimpico di Torino
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 22. (kedd) 22:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 23. (szerda) 18:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 24. (csütörtök) 9:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 28. (hétfő) 9:45 (felvételről)
Maccabi Haifa FC – FC Bayern München
izraeli – német
Helyszín: Izrael, Tel Aviv – Ramat Gan
Stadion: Ramat Gan Stadium
VfL Wolfsburg – PFC CSKA Moskva
német – orosz
Helyszín: Németország, Wolfsburg
Stadion: Volkswagen Arena
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 25. (péntek) 22:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 26. (szombat) 9:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 26. (szombat) 14:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 27. (vasárnap) 7:15 (felvételről)
Besiktas JK – Manchester United FC
török – angol
Helyszín: Törörkország, Iszatmbul
Stadion: Beşiktaş İnönü Stadion
Közvetítések:
SportKlub, 2009. szeptember 18. (péntek) 23:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 22. (kedd) 20:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 23. (szerda) 15:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 25. (péntek) 12:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 29. (kedd) 11:30 (felvételről)
FC Zürich – Real Madrid CF
svájci – spanyol
Helyszín: Svájc, Zürich
Stadion: Letzigrund
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 15. (kedd) 20:30 (élő)
DigiSport, 2009. szeptember 16. (szerda) 15:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 17. (csütörtök) 11:25 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 22. (kedd) 11:30 (felvételről)
Olympique de Marseille – AC Milan
francia – olasz
Helyszín: Franciaország, Marseille
Stadion: Stade Vélodrome
Közvetítés:
tv2, 2009. szeptember 15. (kedd) 20:15 (élő)
Chelsea FC – FC Porto
angol – portugál
Helyszín: Nagy-Britannia, Anglia, London
Stadion: Stamford Bridge stadion
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 15. (kedd) 23:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 16. (szerda) 18:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 17. (csütörtök) 6:55 (felvételről)
SportKlub, 2009. szeptember 19. (szombat) 19:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 20. (vasárnap) 11:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 21. (hétfő) 23:15 (felvételről)
Club Atlético de Madrid – APOEL FC
spanyol – ciprusi
Helyszín: Spanyolország, Madrid
Stadion: Vicente Calderón Stadion
2009. szeptember 16.-án lejátszásra kerülő meccsek:
Liverpool FC – Debreceni VSC
angol – magyar
Helyszín: Nagy-Britannia, Anglia, Liverpool
Stadion: Anfield Stadion
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 16. (szerda) 20:15 (élő)
DigiSport, 2009. szeptember 17. (csütörtök) 15:25 (felvételről)
tv2, 2009. szeptember 17. (csütörtök-péntek) 00:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 18. (péntek) 10:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 20. (vasárnap) 8:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 21. (hétfő) 14:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 24. (csütörtök) 11:15 (felvételről)
Olympique Lyonnais – ACF Fiorentina
francia – olasz
Helyszín: Franciaország, Lyon
Stadion: Stade de Gerland stadion
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 23. (szerda) 20:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 24. (csütörtök) 7:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 24. (csütörtök) 22:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 25. (péntek) 10:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 28. (hétfő) 23:00 (felvételről)
FC Internazionale Milano – FC Barcelona
olasz – spanyol
Helyszín: Olaszország, Milánó
Stadion: San Siro – Giuseppe Meazza Stadion
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 16. (szerda) 23:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 17. (csütörtök) 13:40 (felvételről)
SportKlub, 2009. szeptember 18. (péntek) 16:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 19. (szombat) 9:00 (felvételről)
SportKlub, 2009. szeptember 21. (hétfő) 6:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 23. (szerda) 9:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 25. (péntek) 7:15 (felvételről)
FC Dynamo Kyiv – FC Rubin Kazan
ukrán – orosz
Helyszín: Ukrajna, Kijev
Stadion: Lobanovsky Dynamo Stadion
VfB Stuttgart – Rangers FC
német – skót
Helyszín: Németország, Stuttgart
Stadion: Mercedes-Benz Arena
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 23. (szerda) 22:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 24. (csütörtök) 17:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 25. (péntek) 14:15 (felvételről)
Sevilla FC – AFC Unirea Urziceni
spanyol – román
Helyszín: Spanyolország, Sevilla
Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán stadion
Olympiacos FC – AZ Alkmaar
görög – holland
Helyszín: Görögország, Pireusz
Stadion: Karaiskakis Stadion
R. Standard de Liège – Arsenal FC
belga – angol
Helyszín: Belgium, Liège
Stadion: Stade Maurice Dufrasne stadion
Közvetítések:
DigiSport, 2009. szeptember 25. (péntek) 20:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 26. (szombat) 7:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 26. (szombat) 22:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. szeptember 27. (vasárnap) 11:15 (felvételről)
Az első csoportmérkőzések eredményei:
2009. szeptember 15.
Juventus – Bordeaux 1-1
Maccabi Haifa – Bayern München 0-3
Wolfsburg – CSKA Moskva 3-1
Besiktas – Manchester United 0-1
Zürich – Real Madrid 2-5
Marseille – Milan 1-2
Chelsea – Porto 1-0
Atlético de Madrid – APOEL 0-0
2009. szeptember 16.
Liverpool – Debrecen 1-0
Lyon – Fiorentina 1-0
Internazionale – Barcelona 0-0
Dynamo Kyiv – Rubin Kazan 3-1
Stuttgart – Rangers 1-1
Sevilla – Unirea Urziceni 2-0
Olympiacos – AZ Alkmaar 1-0
Standard de Liege – Arsenal 2-3