A 2009-2010-es BL csoportmérkőzéseinek harmadik fordulója:
Az eredmények a bejegyzés alján olvashatóak.
2009. október 20.-ai meccsek:
Debrecen – Fiorentina
magyar – olasz
Helyszín: Magyarország, Budapest
Stadion: Puskás Ferenc Stadion
Közvetítések:
tv2, 2009. október 20. (kedd) 20:10 (élő)
DigiSport, 2009. október 23. (péntek) 20:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 25. (vasárnap) 9:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 26. (hétfő) 7:55 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 30. (péntek) 12:00 (felvételről)
Liverpool – Olympique Lyon
angol – francia
Helyszín: Egyesült Királyság, Anglia, Liverpool
Stadion: Anfield
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 21. (szerda) 15:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 29. (csütörtök) 12:15 (felvételről)
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 20. (kedd) 20:30 (élő)
Barcelona – Rubin Kazany
spanyol – orosz
Helyszín: Spanyolország, Barcelona
Stadion: Camp Nou
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 27. (kedd) 20:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 28. (szerda) 15:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 30. (péntek) 8:30 (felvételről)
Internazionale – Dinamo Kijev
olasz – ukrán
Helyszín: Olaszország, Milánó
Stadion: San Siro
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 30. (péntek) 20:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 31. (szombat) 9:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. november 1. (vasárnap) 7:45 (felvételről)
Rangers – Unirea Urziceni
skót – román
Helyszín: Egyesült Királyság, Skócia, Glasgow
Stadion: Ibrox Stadium
Stuttgart – Sevilla
német – spanyol
Helyszín: Németország, Stuttgart
Stadion: Mercedes-Benz Arena
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 20. (kedd) 23:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 21. (szerda) 13:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 22. (csütörtök) 6:40 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 26. (hétfő) 8:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 28. (szerda) 7:15 (felvételről)
AZ Alkmaar – Arsenal
holland – angol
Helyszín: Hollandia, Alkmmar
Stadion: DBS Stadion
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 30. (péntek) 22:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 31. (szombat) 14:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. november 1. (vasárnap) 11:15 (felvételről)
Olympiacos – Standard Liége
görög – belga
Helyszín: Görörgország, Pireusz
Stadion: Karaiskakis Stadium
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 27. (kedd) 22:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 28. (szerda) 18:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 29. (csütörtök) 8:45 (felvételről)
2009. október 21.-ei meccsek:
Girondins Bordeaux – Bayern München
francia – német
Helyszín: Franciaország, Bordeaux
Stadion: Stade Chaban-Delmas
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 21. (szerda) 23:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 22. (csütörtök) 13:25 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 23. (péntek) 12:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 27. (kedd) 14:00 (felvételről)
Juventus – Maccabi Haifa
olasz – izraeli
Helyszín: Olaszország, Torino
Stadion: Stadio Olimpico di Torino
CSZKA Moszkva – Manchester United
orosz – angol
Helyszín: Ororszország, Moszkva
Stadion: Luzhniki Stadium
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 21. (szerda) 18:15 (élő)
DigiSport, 2009. október 22. (csütörtök) 8:55 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 27. (kedd) 11:45 (felvételről)
Wolfsburg – Besiktas
német – török
Helyszín: Németország, Wolfsburg
Stadion: Volkswagen Arena
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 28. (szerda) 22:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 29. (csütörtök) 16:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 31. (szombat) 8:00 (felvételről)
Real Madrid – AC Milan
spanyol – olasz
Helyszín: Spanyolország, Madrid
Stadion: Santiago Bernabéu Stadium
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 21. (szerda) 20:30 (élő)
DigiSport, 2009. október 22. (csütörtök) 15:10 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 23. (péntek) 7:55 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 28. (szerda) 11:00 (felvételről)
Zürich – Olympique Marseille
svájci – francia
Helyszín: Svájc, Zürich
Stadion: Letzigrund
Porto – APOEL Nicosia
portugál – ciprusi
Helyszín: Portugália, Porto
Stadion: Estádio do Dragão
Chelsea – Atlético Madrid
angol – spanyol
Helyszín: Egyesült Királyság, Anglia, London
Stadion: Stamford Bridge
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 28. (szerda) 20:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 29. (csütörtök) 22:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 30. (péntek) 13:45 (felvételről)
Eredmények a BL 3. csoportmérkőzéseihez:
2009. október 20.
Debrecen – Fiorentina 3-4
Liverpool – Olympique Lyon 1-2
Barcelona – Rubin Kazany 1-2
Internazionale – Dinamo Kijev 2-2
Rangers – Unirea Urziceni 1-4
Stuttgart – Sevilla 1-3
AZ Alkmaar – Arsenal 1-1
Olympiacos – Standard Liége 2-1
2009. október 21.
Girondins Bordeaux – Bayern München 2-1
Juventus – Maccabi Haifa 1-0
CSZKA Moszkva – Manchester United 0-1
Wolfsburg – Besiktas 0-0
Real Madrid – AC Milan 2-3
Zürich – Olympique Marseille 0-1
Porto – APOEL Nicosia 2-1
Chelsea – Atlético Madrid 4-0