A 2009-2010-es Európa Liga második fordulójának mérkőzéseinek közvetítései és eredményei
A második csoportmérkőzések 2009. október 1.-én kerülnek lejátszásra.
Az eredmények a bejegyzés alján olvashatóak.
Anderlecht – Ajax
belga – holland
Helyszín: Belgium, Anderlecht
Stadion: Constant Vanden Stock Stadium
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 1. (csütörtök) 21:05 (élő)
DigiSport, 2009. október 2. (péntek) 14:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 5. (hétfő) 12:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 13. (kedd) 12:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 15. (csütörtök) 22:25 (felvételről)
Valencia – Genoa
spanyol – olasz
Helyszín: Spanyolország, Valencia
Stadion: Estadio Mestalla
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 8. (csütörtök) 20:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 9. (péntek) 18:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 10. (szombat) 15:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 11. (vasárnap) 19:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 14. (szerda) 11:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 15. (csütörtök) 13:40 (felvételről)
Sporting Lisbon – Hertha Berlin
portugál – német
Helyszín: Portugália, Lisszabon
Stadion: Estádio José Alvalade
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 1. (csütörtök) 23:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 2. (péntek) 16:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 3. (szombat) 6:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 5. (hétfő) 7:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 16. (péntek) 13:10 (felvételről)
AEK Athens – Benfica
görög – portugál
Helyszín: Görögország, Athén
Stadion: Olympic Stadium
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 2. (péntek) 22:15 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 3. (szombat) 10:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 7. (szerda) 6:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 14. (szerda) 15:00 (felvételről)
PSV Eindhoven – Cluj-Napoca
holland – román
Helyszín: Hollandia, Eindhoven
Stadion: Philips Stadion
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 1. (csütörtök) 18:55 (élő)
DigiSport, 2009. október 2. (péntek) 12:40 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 8. (csütörtök) 13:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 14. (szerda) 18:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 16. (péntek) 6:55 (felvételről)
Werder Bremen – Athletic Bilbao
német – spanyol
Helyszín: Németország, Bréma
Stadion: Weserstadion
Közvetítések:
DigiSport, 2009. október 8. (csütörtök) 19:00 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 9. (péntek) 16:30 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 10. (szombat) 22:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 11. (vasárnap) 15:45 (felvételről)
DigiSport, 2009. október 15. (csütörtök) 17:10 (felvételről)
Timisoara – Dinamo Zagreb
román – horvát
Helyszín: Románia, Temesvár
Stadion: Stadionul Dan Păltinişanu
Slavia Prague – Lille
cseh – francia
Helyszín: Csehország, Prága
Stadion: Stadion Eden
Hamburg SV – Hapoel Tel-Aviv
német – izraeli
Helyszín: Németország, Hamburg
Stadion: HSH Nordbank Arena
Celtic – Rapid Vienna
skót – osztrák
Helyszín: Egyesült Királyság, Skócia, Glasgow
Stadion: Celtic Park
Ventspils – Heerenveen
lett – holland
Helyszín: Lettország, Ventspils
Stadion: Ventspils Olimpiskais Stadions
Roma – CSKA Sofia
olasz – bolgár
Helyszín: Olaszország, Róma
Stadion: Stadio Olimpico
Fulham – Basel
angol – svájci
Helyszín: Egyesült Királyság, Anglia, London
Stadion: Craven Cottage
Dinamo Bucuresti – Panathinaikos
román – görög
Helyszín:Románia, Bukarest
Stadion: Stadionul Dinamo
Galatasaray – Sturm Graz
török – osztrák
Helyszín: Törökország, Iszatmbul
Stadion: Ali Sami Yen Stadium
Levski Sofia – Lazio
bolgár – olasz
Helyszín: Bulgária, Szófia
Stadion: Georgi Asparuhov Stadium
Salzburg – Villarreal
osztrák – spanyol
Helyszín: Ausztria, Salzburg
Stadion: Red Bull Arena
Twente Enschede – Steaua Bucuresti
holland – román
Helyszín: Hollandia, Enschede
Stadion: De Grolsch Veste
Sheriff Tiraspol – Fenerbahce
moldáv – török
Helyszín: Moldova, Tiraspol
Stadion: Sheriff Stadium
BATE Borisov – Everton
fehérorosz – angol
Helyszín: Fehéroroszország, Minszk
Stadion: Dinamo Stadium
Toulouse – Club Brugge
francia – belga
Helyszín: Franciaország, Toulouse
Stadion: Stadium Municipal
Shakhtar Donetsk – Partizan Belgrade
ukrán – szerb
Helyszín: Ukrajna, Doneck
Stadion: Donbass Arena
Copenhagen – Sparta Prague
dán – cseh
Helyszín: Dánia, Koppenhága
Stadion: Parken Stadium
Austria Vienna – Nacional de Madeira
osztrák – portugál
Helyszín: Ausztria, Bécs
Stadion: Franz Horr Stadium
Eredmények:
Anderlecht – Ajax 1-1
Politehnica Timisoara – Dinamo Zagreb 0-3
Slavia Prague – Lille 1-5
Valencia – Genoa 3-2
Hamburg – Hapoel Tel-Aviv 4-2
Celtic – Rapid Vienna 1-1
Sporting Lisbon – Hertha Berlin 1-0
Ventspils – Heerenveen 0-0
AS Roma – CSKA Sofia 2-0
Fulham – Basel 1-0
Dinamo Bucuresti – Panathinaikos 0-1
Galatasaray – Sturm Graz 1-1
Levski Sofia – Lazio 0-4
Salzburg – Villarreal 2-0
Twente Enschede – Steaua Bucuresti 0-0
Sheriff Tiraspol – Fenerbahce 0-1
BATE Borisov – Everton 1-2
AEK Athens – Benfica 1-0
Toulouse – Club Brugge 2-2
Shakhtar Donetsk – Partizan Belgrade 4-1
Copenhagen – Sparta Prague 1-0
PSV Eindhoven – Cluj-Napoca 1-0
Werder Bremen – Athletic Bilbao 3-1
Austria Vienna – Nacional de Madeira 1-1